Самоклеючі етикетки і стікери зі штрих кодом Самоклеючі етикетки і стікери зі штрих кодом

 

У наше століття швидкість кодування інформації в графічному вигляді дозволила значно прискорити процес обліку складованих, що відвантажуються і проданих товарів. Крім цього система штрих-кодування забезпечує більш високу точність обробки даних, зменшує значення людського фактора при введенні інформації, полегшує процес ідентифікації товару, збору даних і інших видів роботи. Автоматизація складського обліку, можливість легко контролювати залишки і кількість проданого товару зробило кодування товарів незамінним помічником у сфері торгівлі.

На сьогоднішній день існує чимало різних систем кодування товару, які повинні відповідати міжнародним стандартам, а також розроблена система присвоєння товарам унікальних штрих-кодів. У будь-якому випадку кодування товару на сьогоднішній день є можливістю значно спростити облік і прискорити обслуговування покупців.

Наша компанія пропонує послуги з виготовлення етикеток з нанесеним на них штрих-кодом. Нанесення на товар штрих-код етикетки дозволить привласнити продукції унікальний код, який в подальшому істотно полегшить його ідентифікацію і облік.

Залежно від того, на яку поверхню буде наклеюватися штрих-код, спосіб друку і матеріал для наклейки може істотно відрізнятися. На спосіб виготовлення і вибір матеріалу для етикетки також впливатиме термін, протягом якого етикетка повинна «працювати», а також умови навколишнього середовища, в якій повинен зберігатися товар.

Характеристика упаковки або товару, на якому повинен розміщуватися штрих-код, особливі вимоги до температури, вологості і термінів зберігання продукту дозволять нашим фахівцям допомогти вам визначитися з вибором того чи іншого матеріалу (папір або полімери) для виготовлення етикеток та порекомендувати спосіб нанесення інформації (термодрук або термотрансферний спосіб).

Метод термодруку застосовують для нанесення на самоклеючий папір. Зображення наноситься відповідно до міжнародних вимог до нанесення штрих-коду і з можливістю зчитування його за допомогою сканера. Крім штрих-коду етикетка може містити додаткову інформацію про продукт, логотип виробника, його реквізити і т.п. Поряд з досить низькою собівартістю паперових термоетикеток зі штрих-кодом їх термін служби не відрізняється особливою тривалістю. Нанесене зображення з часом тьмяніє, а під впливом сонячних променів, високої вологості або від тертя штрих-код втрачає контрастність. Такий спосіб друку підходить, якщо штрих-код необхідно нанести на товар, який буде зберігатися не більше декількох місяців.

Термотрансферний спосіб друку дозволяє наносити зображення не тільки на папір, але і на різні інші самоклеючі матеріали (картон, поліпропілен, поліетилен), на полімерні текстильні матеріали (нейлон, поліестер, сатин і т.д). Цей спосіб друку дозволяє використовувати кілька кольорів, а стійкість друку робить можливим тривалий термін експлуатації продукції з етикетками. Крім цього, термотрансферний друк надає можливість проводити друк етикеток з наскрізною нумерацією.

Надавши нашим фахівцям максимальну кількість інформації про особливості товару, упаковки, способу і строків зберігання, необхідну кількість етикеток зі штрих-кодом буде виготовлено в мінімальні терміни.

Залишити коментар

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту