dizayn

Етикетка повинна привертати увагу, промовляти до покупця мовою символів і переконувати зробити покупку. Необхідність враховувати дані маркетингових досліджень і особливості сприйняття споживачів посприяла тому, що розробці дизайну етикетки стали приділяти підвищену увагу. Сьогодні дизайн етикетки - це спосіб вплинути на потенційного покупця і сприяти ухваленню рішення зробити покупку. Таким чином, розробка дизайну етикетки перетворилася в сплав технологій залучення уваги покупця, прояву креативності розробників, підкреслення бренду і позиціонування товару. При цьому етикетка як і раніше покликана виконувати чисто утилітарну функцію інформування покупця про основні властивості і характеристики товару.

Сукупність перерахованих вище факторів призвела до того, що розробку етикетки на товар почали доручати професійним дизайнерам, ставлячи перед ними завдання розробити дизайн, що поєднує в собі функціональність, привабливість і оригінальність.

Слід зазначити, що, незважаючи на уявну простоту, завдання розробки дизайну етикетки не таке вже легке. Насправді потрібно чималий професіоналізм, щоб на досить обмеженому просторі етикетки лаконічно і чітко розмістити всю інформацію, яка повинна розміщуватися на етикетці згідно з нормативами, розташувати логотип, назву, ілюстрацію, які були б витримані в стилі бренду, і додати елемент творчості, який змусить етикетку сяяти, переливатися і звертати на себе увагу споживача. Тут немає місця непродуманим деталям і випадковим рішенням - розміщення блоків, колірна гамма, якість матеріалу, особливості оформлення - все повинно бути прораховано до дрібниць.

У компанії «Sticker» ви можете замовити повний цикл виготовлення етикеток. Наші професіонали-дизайнери, чудово обізнані з особливостями виготовлення етикеток на поліграфічному обладнанні, згідно з вашими вимогами і побажаннями розроблять макет етикетки. Працюючи в тісній співпраці із замовниками, ми прагнемо створити етикетку максимально наближеною до бачення і побажань наших клієнтів.

Наш професійний підхід до розробки дизайну етикетки неодмінно допоможе вашій продукції стати успішною і популярною.

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту