Етикетки для фармацевтичної продукції та ліків Етикетки для фармацевтичної продукції та ліків

 

Етикетки і наклейки, які застосовуються в фармакології, відносяться до рекламно-інформаційних. Оскільки готові упаковані і промарковані лікарські засоби обов'язково проходять додаткову стерилізаційну обробку, до матеріалів, з яких виготовляються етикетки і наклейки для ліків, застосовуються досить жорсткі вимоги.

Аптечні етикетки мають витримувати обробку гарячим повітрям, парою, при цьому не плавитися і не відклеюватися, а фарба на етикетках не повинна розпливатися. Умови зберігання багатьох лікарських форм вимагають холодний температурний режим, це теж необхідно враховувати при виготовленні етикеток для фармакологічної промисловості. Крім перепадів температур, матеріали для виготовлення аптечних етикеток повинні відрізнятися стійкістю до хімічних реакцій. Абсолютно неприпустима взаємодія матеріалу, з якого виготовлена ​​етикетка, з матеріалом упаковки, взаємопроникнення, і будь-які інші реакції.

У фармакології використовуються як паперові, пластикові, так і самоклеючі етикетки. Незалежно від розміру і матеріалу, на них повинна бути нанесена певна інформація; назва препарату, склад, дата виготовлення, а також штрих-код, в якому зашифрована потрібна інформація про терміни випуску і придатності препарату. Аптечні етикетки і наклейки зазвичай мають невеликі розміри, але навіть найменші, що застосовуються для маркування капсул і ампул, повинні бути чітко надруковані.

Самоклеючі етикетки, які часто використовуються в аптечній роботі, дуже зручні. Застосовуються вони як для готових лікарських форм, так і для мазей і порошків, які виготовляють в спеціальних відділах деяких аптек, а також для різних вітамінів і харчових добавок.

У фармакології використовуються так само термоетикетки. Оскільки вони мають менший строк експлуатації, погано витримують зміну температурних режимів, і використовуються в умовах кімнатної температури, такими етикетками користуються для маркування препаратів з невеликим терміном зберігання. Зазвичай це широкий ряд препаратів для зовнішнього і внутрішнього застосування, сиропи і таблетки.
На будь-якій аптечній етикетці повинна бути наступна інформація:

  • Назва аптеки.
  • Назва препарату.
  • Виробник.
  • Дата формування ціни.
  • Підпис провізора.

 

Залишити коментар

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту