Самоклеючі етикетки на побутову хімію Самоклеючі етикетки на побутову хімію

 

Етикетка, розміщена на товарі, завжди виготовляється з урахуванням характеристик товару, особливих вимог до умов зберігання і використання продукції. Крім естетичного вигляду і привабливого дизайну, етикетка повинна бути здатною доносити інформацію до споживача протягом усього часу використання товару і витримувати особливі умови зберігання.

Побутова хімія є особливою групою товарів, що вимагає пильної уваги до транспортування, складування, умов зберігання та використання. Побутова хімія, як правило, має в своєму складі агресивні хімічні сполуки, відрізняється тривалим терміном зберігання і використання, часто поміщається в гнучкі пластикові флакони, часто піддається деформації при зберіганні. Ці особливості висувають особливі вимоги до матеріалів для виготовлення етикеток та особливостям нанесення зображення.

Виробники побутової хімії давно віддали свою перевагу самоклеючим етикеткам на плівковій основі, які повністю задовольняють вимоги, що вимагаються від етикеток для побутової хімії. Перш за все, можливість наносити етикетку на товар без додаткового застосування клейових складів є набагато більш зручним і швидким способом, ніж наклеювання «сухих» етикеток. Можливість застосувати для виготовлення плівку більшої товщини робить етикетку досить міцною до механічного впливу, дозволяє уникнути деформації і пошкодження. Застосування спеціальних технологій нанесення друку на самоклеючі етикетки забезпечує чудовий зовнішній вигляд, стійкість, насиченість і яскравість кольорів зображення.
Невисока вартість виготовлення етикеток, так само як і ціна обладнання для обклеювання, дозволяє розумно витрачати бюджетні кошти.

Крім того, самоклеючі етикетки в залежності від використовуваного клейового складу можуть приклеюватися до основи дуже міцно або легко видалятися з поверхні упаковки.

Оскільки в товарах цієї групи часто містяться агресивні складові, то поверхня етикетки повинна бути надійно захищена від пошкодження. Плівкова етикетка з відповідним захистом володіє винятковою стійкістю до різних масок, фарб, кислот і лугів. Слід врахувати, що, як правило, при використанні побутової хімії упаковку товару доводиться стискати або видавлювати. При цьому етикетка повинна залишатися неушкодженою і продовжувати виконувати свою інформаційну функцію. Самоклеючі етикетки на плівковій основі прекрасно справляються з подібними навантаженнями.

Наша компанія пропонує послуги з виготовлення етикеток для товарів побутової хімії, відповідно до особливостей і характеристик продукції, властивостей упаковки. Наші фахівці порекомендують оптимальний вибір матеріалу для виготовлення етикетки і клейового складу з відповідними властивостями. Унікальна комбінація матеріалу для етикетки, форми, розміру і дизайну малюнка зроблять товар упізнаваним і популярним.

Залишити коментар

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту