Мы - Компанiя "СТІКЕР"DSC 0034

We - «STICKER»  COMPANY.

Наша компанія виробляє стікери, етикетки, наклейки, бренд скотч, етикетки книжки (label book) , акційні етикетки і т.д. на всіх існуючих самоклеючих матеріалах, з найрізноманітнішими видами обробок, такими як тиснення, ламінація, голограма, нумерація, скретч покриття, друк по клейовому шару, часткова або повна діактивація клею, а також ті, які на перший погляд здається неможливо зробити - для нас не буває нездійсненних замовлень, а є ті, на які потрібно витратити більше часу і сил.

Як власник і директор компанії «Sticker», який працював з 2003 року на різному друкарському і постдрукарському обладнанні, і всі ці роки займаючись тільки виробництвом стікерів, наклейок, етикеток на самоклеючих матеріалах, запевняю Вас, ми зробимо все, щоб ваша етикетка, стікер або ж будь-яка інша продукція на самоклеючих матеріалах, робила саме те, чого очікуєте Ви. А це, звичайно ж, продавати і інформувати, оскільки ми знаємо, що етикетка, стікер і т.д не просто інформаційна наклейка, це обличчя товару, особа виробника цього товару, ну і звичайно ж, обличчя нашої компанії!

Трохи про друк етикеток в рулонах.

Сфера застосування етикеток в рулоні надзвичайно різноманітна і охоплює товари, починаючи від харчової промисловості та лікеро-горілчаної продукції та закінчуючи сферою хімічного виробництва.

Багато задач, які пов'язані з інформуванням споживача, створенням позитивної репутації виробника, прискорення процесу ідентифікації товару при зберіганні і при продажу, цілком може вирішити невелика етикетка, яка сьогодні є практично обов'язковим атрибутом кожного товару.

Сучасні поліграфічні компанії пропонують виробникам велике розмаїття різних етикеток з нанесеною на них інформацією, логотипами, виконані на матеріалах, що відрізняються за своїми характеристиками, різного розміру і форми.

Однією з різновидів етикеток є самоклеючі етикетки в рулоні, які завоювали популярність у споживачів завдяки ряду незаперечних переваг. Самоклеючі етикетки придатні до використання для автоматичного розклеювання, напівавтоматичного або ручного. Самоклеючі етикетки можуть застосовуватися для товарів і упаковок із різноманітними характеристиками поверхні. Залежно від матеріалу, використовуваного для етикеток, і способу нанесення зображення наклейки можуть виконувати свої функції інформування протягом потрібного часу і бути здатними витримувати умови, рекомендовані для зберігання відповідної продукції, не втрачаючи при цьому яскравості і чіткості зображення.
Етикетка покликана, перш за все, привертати увагу покупця і інформувати його про основні характеристики товару, особливості зберігання та застосування. Крім того, на етикетці може розташовуватися інформація, необхідна для автоматичної ідентифікації товару за допомогою електронних зчитувальних пристроїв. Таким чином, самоклеючі етикетки повинні бути не тільки прості і зручні у використанні, але і містити ряд корисної інформації, при цьому зберігаючи привабливий і естетичний зовнішній вигляд.

Наші фахівці, враховуючи ваші побажання і особливості товару, для якого виготовляється самоклеюча етикетка, порекомендують оптимальний варіант вибору матеріалу і способу нанесення зображення. За вашим бажанням ми розробимо макет етикетки, текст, підберемо штрих код, а також здійснимо інші всі можливі операції на етикетці для ваших потреб.

 

FB 3300

Досвід «Sticker» дозволяє знайти індивідуальний підхід до найвибагливішим замовникам для вирішення будь-яких: завдань, обсягів, термінів, і найголовніше - складності нас не лякають, а тільки зраджують інтерес, прагнення і розвиток нашої компанії.

«Sticker» - відповідально ставиться до своєї щоденної виробничої діяльності.

Кредо «Sticker» ніяких складнощів.

З повагою Компанiя «Sticker»

Директор Компанії «СТІКЕР»: Демченко Богдан Олегович

p>tel: (097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)

tel: (067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Email:sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)

Email:vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

sticker.com.ua

 

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту