Самоклеюча плівка

Сучасні рекламні технології з задоволенням взяли на озброєння досягнення в сфері виробництва полімерів. Різні види плівки стали одним з основних рекламно-інформаційних носіїв і чудовим декоративним засобом. Поява самоклеючої плівки привнесла додаткові зручності при використанні цього матеріалу.

Широка гамма плівок, а також прекрасні експлуатаційні характеристики сприяли поширенню цього матеріалу в різних сферах виробництва. Поширення отримали плівкові етикетки і наклейки, матеріал став застосовуватися у виготовленні рекламної графіки, як інформаційного носія, при оформленні табличок, вітрин, на транспорті і т.д.

Перш за все, плівка надає чудові можливості для нанесення якісного зображення за допомогою різних технологій друку. Малюнок або текст на плівці виходить чітким і яскравим, залишаючись таким тривалий час.

Важливо, що вироби з плівки самоклейки відрізняються міцністю і можуть застосовуватися як усередині приміщень, так і зовні. Залежно від потреб плівки можуть мати різний клейовий шар, який може забезпечити надзвичайно надійне приклеювання наклейки або етикетки або легке зняття.

В основі своїй плівки діляться на литі і каландровані, які в свою чергу можуть бути моно- і полімерними. Головною відмінністю між плівками є технологія виробництва, завдяки якій в литих плівках, на відміну від каландрованих, відсутня залишкова напруга. Це властивість дозволяє наносити каландровані плівки на рівні поверхні, в той час як литі можуть застосовуватися і для приклеювання на складні поверхні.

Самоклеючі плівки за своїми характеристиками можуть бути:

  • матові і глянцеві;
  • кольорові, білі і прозорі;
  • товщиною від 50 до 175 мкм.

Плівка-самоклейка відрізняється еластичністю, прекрасно підходить для нанесення на різні поверхні, може застосовуватися при різних температурах, не боїться вологи, при необхідності її можна легко демонтувати, не залишивши сліду. Якщо передбачається, що виріб з плівки буде тривалий час піддаватися агресивним впливам, може застосовуватися додаткове ламінування поверхні.

Широка різноманітність самоклеючих плівок надає широкі можливості для застосування. Наприклад, прозорі плівки чудово виглядають на склі у вигляді всіляких рекламних стікерів, інформаційних наклейок, реклами на підлозі. Прозорі етикетки знайшли широке застосування на скляних пляшках і тарі. Наклейки застосовуються як на упаковці харчових продуктів, так і нехарчових (побутової хімії). Самоклеючі плівки прекрасно наносяться на різні поверхні і упаковки товару в якості інформаційних стікерів або етикеток. Збільшена міцність і термін експлуатації дозволяє застосовувати плівки для етикетування товарів з великим терміном реалізації.
Різноманітні види плівок знайшли широке застосування у виготовленні рекламної продукції. Використання прозорих плівок в рекламно-світлових конструкціях дозволяє досягати несподіваних візуальних ефектів. Плівкові наклейки застосовуються при виготовленні стендів, вітрин, виставок, оформленні інтер'єрів, на транспорті.

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з виготовлення продукції з самоклеючої плівки. Ми розробимо макет і виготовимо рекламні постери, етикетки і наклейки з плівки, призначені для застосування в різних умовах.

Самоклеючий папір

Сучасне виробництво направлене на максимальне прискорення всіх технологічних операцій і процесів. Не дивно, що поступово відбувається перехід від витратних за часом технологій на більш швидкі і точні. Наприклад, виробники різноманітної продукції поступово відмовляються від застосування сухих етикеток на користь самоклеючих, здатних значно прискорити процес нанесення етикеток на товар. Серед різних самоклеючих матеріалів великою популярністю користується папір. Самоклейка представляє собою високотехнологічний продукт, що складається з 3-х шарів. Зображення наноситься на поверхневий шар паперу, зі зворотного боку якого є клейовий шар, захищений папером-основою. Основа легко відділяється і стікер приклеюється на бажану поверхню.

Самоклеючий папір є універсальним матеріалом, який може застосовуватися для обклеювання різних поверхонь і може застосовуватися для етикетування найрізноманітніших харчових і нехарчових продуктів і товарів. Крім цього друк на самоклейках широко застосовується для виготовлення різних рекламних або інформаційних стікерів, цінників, покажчиків тощо.

У розпорядженні поліграфістів є широке розмаїття самоклеяючого паперу і клейових складів. Сама папір може бути різних кольорів і мати матову, глянсову або напівглянсову поверхню.

Матовий папір-самоклейка підійде для використання в приміщеннях з сильним освітленням, оскільки не відбиває відблиски, не відображає світло. Для використання на відкритому просторі не підходить, оскільки не є водостійким матеріалом. Глянцевий папір має властивість робити колір яскравішим і більш насиченим, тому може застосовуватися в не яскраво освітлених місцях, але також не придатний для використання поза приміщенням.
Клей для паперу-самоклейки здатний забезпечити різні вимоги до стійкості і міцності наклеювання. Перманентний клей забезпечує надзвичайно міцне з'єднання з поверхнею, знімний клей дозволить при необхідності легко відокремити наклейку. Крім цього, є ряд спеціальних клеїв, здатних витримувати низькі температури, приклеюватися на специфічні поверхні або при необхідності змиватися.
На папір-самоклейку зображення може наноситися різними способами із застосуванням різних технологій друку.

Оптимальне поєднання кольору і щільності паперу, розміру і форми наклейки з унікальним і оригінальним зображенням дозволяє виготовити самоклеючі етикетки, які застосовуються в різних виробничих сферах.

Наші фахівці неодмінно запропонують вам різні варіанти друку наклейок, стікерів або етикеток на самоклейках і порекомендують оптимальний вибір.

Етикетки на самоклеючому папері можуть відрізнятися розмірами і формою. Ми можемо виготовити від найменших етикеток для маркування виробів або корінців офісних папок до мініплакатів і постерів. Крім цього, ми запропонуємо вам виготовлення етикеток різної форми.

На сьогоднішній день сфера застосування наклейок з паперу надзвичайно різноманітна. Широко використовуються етикетки на харчові продукти, для маркування упаковок, тари, виготовлення стікерів зі штрих-кодом, додатковою інформацією про товар, як пломбувальні наклейки. Наклейки на папері повсюдно використовуються в офісній сфері, в діловій кореспонденції, нерідко використовуються в повсякденному побуті. Але найбільшу популярність самоклеючий папір отримав в рекламній сфері. Всілякі рекламні оголошення, стікери, наклейки з логотипами заполонили громадський транспорт, дошки оголошень і публічні місця.

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту