Друкарська машина Nilpeter F -2400

leyblbuk5

Заснована в 1919 р, компанія Nilpeter (Данія) є лідируючим виробником ротаційних друкарських машин для виробництва етикеткової продукції.

Компанія Nilpeter представляє широкий асортимент вузькорулонних машин з шириною задрукованого полотна від 250 мм до 420 мм, які застосовують методи офсетного, флексографічного, трафаретного, високого, глибокого друку та гарячого тиснення фольгою в різних комбінаціях, а також цифрові друкарські машини.

Стрімкий розвиток сегмента упаковки та етикетки, збільшення ринкового попиту на якісну поліграфічну продукцію диктує поліграфічним підприємствам шукати нові рішення на шляху підвищення якості виробленої продукції, а також зниження її собівартості.

Одне з таких рішень, флексографічна вузькорулонна друкарська машина Nilpeter F-2400 (Данія). Флексографічна друкарська машина F -2400 є в своїй області однією з найбільш популярних і дороговартісних, особливо в сфері виробництва етикеток.

Машина працює за ротаційним принципом (застосування циліндрів з відповідними приводами) з шириною рулону для друку 240 мм, ширина друку складає 220 мм, а робоча ширина висікального пристрою - 230 мм (фірма Nilpeter виробляє машини і з більшою шириною задрукованого рулону).

Кількість друкованих секцій - 1 -9 з сушінням відбитків гарячим повітрям і УФ-випромінюванням. Машина дозволяє комбінувати флексодрук з іншими способами друку. Наприклад, завдяки застосуванню секцій ротаційного трафаретного друку можливе досягнення великої товщини шару фарби і високої насиченості відбитків.

Ряд пристроїв, що входять до складу машини, дозволяють досягти високої якості друку:

1) здвоєний розмотувальний пристрій з пристосуванням для підйому рулонів;

2) секція введення полотна для друку з противагами для забезпечення регулювання і контролю натягу полотна для друку;

3) іонна установка для видалення пилу з полотна для друку;

4) автоматичний контроль приведення по довжині відбитків;

5) охолоджуючі валики;

6) негативний (зустрічний) ракель;

7) касети для подачі різних типів флексографічних друкарських фарб;

8) обертається пристрій для друку з обороту полотна;

9) обладнання для друку етикеток на подвійному полотні матеріалу для друку з вкладкою;

10) ламінуючий пристрій для нанесення самоклеючих плівок;

11) висічні пристрої ротаційного типу з різними позиціями висікання;

12) пристрій поздовжньої різання полотна;

13) пристрій відсмоктування макулатури при обрізанні крайок полотна;

14) пристрій ротаційного типу для нанесення поздовжньої перфорації;

15) пристрій для нумерації ротаційного типу;

16) апарат для фальцювання зигзагом;

17) пристрій поперечного різання полотна;

18) відеосистеми для контролю за роботою машини;

19) установка зі стробоскопними лампами;

20) автоматичний пристрій змивки валиків.

При використанні УФ-затверджених фарб і лаків модулі УФ-сушіння оснащуються двома лампами відповідної потужності (120-160 Вт / см2). Машина може бути також оснащена протиозоновими фільтрами і пристроєм водного охолодження УФ-ламп.

При друку на невсмоктуючих (плівкових) матеріалах необхідно застосування коронного розряду.

 

Друкарська машина Nilpetter FA-3300

leyblbuk5

Унікальність машини полягає в її повністю модульній конструкції, що дозволяє складати її конфігурацію для роботи як з конкретним замовленням, так і з конкретним видом сировини.

Відкрита консольна конструкція забезпечує вільний доступ до формним, дукторним і растровим валам і покращений візуальний контроль полотна в процесі друку.

За допомогою сучасної ракеля системи повністю вирішена проблема розбризкування фарби.

УФ-сушіння: Nilpeter оснащені новою системою GLS, що дозволяє здійснювати індивідуальне плавне регулювання потужності на кожній сушці і збільшувати термін служби УФ-ламп. Із застосуванням цієї системи сушка відбувається без виділення тепла і озону, що робить установку громіздких і дорогих систем витяжної вентиляції справою минулого.

FA-3300 дозволяє комбінувати флексографічний, трафаретний, глибокий штамп і різноманітні оздоблювальні процеси в одній машині.

Конструкція використовуваних на даній машині сушильних пристроїв дозволяє друкувати як УФ-фарбами, так і фарбами на основі розчинників і водорозчинними.

Кількість друкованих секцій варіюється від 1 до 12.

Машина може бути оснащена різним додатковим устаткуванням, в тому числі:

1) комплексом обладнання для нон-стоп виробництва;

2) пристроями очищення полотна;

3) пристроями для активації коронним розрядом поверхні полотна;

4) системою транспортування плівкових матеріалів;

5) УФ-ламінуючим пристроєм;

6) пристроями антистатичної обробки;

7) відеоконтролем;

8) пристроєм для автоматичного електронного регулювання поздовжнього приведення;

9) пристроєм поздовжнього різання;

10) пристроєм холодного тиснення фольгою;

11) пристроєм для холодного ламінування;

12) пристроєм для друку по обороту;

13) різними комбінаціями висічних пристроїв.

Є пристрій для відсмоктування макулатури, що утворюється під час обрізання крайок полотна.

Nilpeter FA-3300 оснащена новою системою транспортування полотна, яка гарантує досягнення і підтримку точного приведення при друці навіть на дуже тонких плівкових матеріалах (від 15 мікрон).

На машині FA-3300 можливий друк в два прогони полотна, цей технологічний процес відбувається за допомогою пристрою Insetter.

Nilpeter FA-3300 обладнана новою комп'ютеризованою системою управління з сенсорним екраном, що відображає технологічну та сервісну інформацію. За допомогою даної системи можливий on-line зв'язок з компанією Nilpeter для контролю технічного стану машини.

На FA-3300 вирішені екологічні проблеми, мінімізовані відходи витратних матеріалів, знижений рівень шуму.

Вузький формат друкованого полотна дозволяє працювати з дрібними і середніми замовленнями, собівартість яких буде гранично мінімальна, і, як наслідок, ціни на вироблену друковану продукцію будуть максимально конкурентоспроможними.

Nilpeter FA-3300 - машина номер один для бізнесу. Внаслідок низької собівартості на вироблену продукцію, яка поєднується з чудовою якістю друку, флексографічна друкарська машина FA-3300 є ідеальним варіантом обладнання подібного класу на етапі становлення поліграфічного бізнесу, а також на шляху подальшого успішного розвитку.

 

Краплеструменевий принтер Linx

leyblbuk5

В даний час промислове маркування товарів просто необхідне в сфері виробництва, розфасовки та зберігання продукції, роздрібної та оптової торгівлі і т.д. Говорячи більш доступною мовою, промислове маркування - це етикетки, бірки, які використовуються при виготовленні, зберіганні, транспортуванні продукції промислового призначення або тари. Саме такі товари найчастіше піддаються істотним навантаженням і експлуатуються в складних умовах, тому до маркування висуваються особливі вимоги. Насамперед, етикетки і бірки повинні бути щільними, адже від цього залежить простота і зручність роботи з товарами. Якщо надійне і оперативне промислове маркування товару відмінно виконане, то воно стає ще однією маркетинговою перевагою продукту. Згідно з нашим законодавством маркування продукції, нанесення на товари або їх упаковку всієї необхідної інформації про виробника, термін придатності і т.д. є обов'язком підприємств, які її випускають. Сьогодні є величезна кількість різного маркувального обладнання, сучасних технологій і методів нанесення промислового маркування, тому вибрати найбільш вдалий варіант буває досить складно. Єдиного рішення для всіх умов виробництва просто не існує. Найчастіше на виробництвах використовуються спеціальні маркувальники - це обладнання, що дозволяє робити промислове маркування швидко і в промислових обсягах. Широку сферу використання має краплеструменевий маркувальник (краплеструменевий принтер). Він працює як маркувальник і як датувальник, тобто може поєднувати кілька функцій. Плюс краплеструменевих маркувальників в тому, що вони швидко і дуже чітко передають необхідну інформацію на упаковку в графічному вигляді або текстовому.

 

Термотрансферний принтер TSI

leyblbuk5

Як правило, термотрансферні принтери застосовуються в такій області друку, як друк штрих-кодів або іншої циферно-буквенної інформації. Справа в тому, що інші способи друку, коли відбувається просто нанесення фарби на друковану поверхню, мають тенденцію протиратися і з часом просто стають менш чіткими і вицвілими. На відміну від цих способів, друк на термотрансферному принтері є більш щільним по чіткості кольорів і довговічнішим, що важливо при друці штрих-кодової та іншої інформації, яка, як правило, використовується досить тривалий період часу. Актуальним є термотрансферний друк і в тих випадках, коли потрібно надрукувати етикетки, бірки і написи на контейнерні ємності з хімічними реактивами, речовинами і кислотами, де прості друковані етикетки просто не підійдуть за своїми властивостями. До того ж, не всі види пластмас витримують дію, яку завдає маркувальник лазерного типу. Друк на термотрансферному принтері відбувається наступним чином. Вся дія здійснюється за допомогою головки, яка виконує друкарську функцію. Дана деталь термотрансферного принтера опускається на поверхню для друку, між поверхнею для друку і самою голівкою розташована стрічка, на якій є шар барвника. Барвник під дією теплових хвиль, які випускає друкуюча головка, переноситься на друковану поверхню.

 

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту