Самоклеючі етикетки для промтоварів Самоклеючі етикетки для промтоварів

Досить часто для ідентифікації промтоварів використовують самоклеючі етикетки. Причина такої популярності в зручності їх нанесення. Крім того, такі наклейки зручно використовувати при складуванні, маркування та інших операціях, необхідних для використання продукції. Велике значення має маркування товару. У цьому випадку роль етикетки незамінна. Зазвичай такі наклейки випускають на флексографічних друкарських машинах при використанні стандартного процесу виробництва. У виготовленні етикеток для промтоварів зазвичай випускають кілька видів виробів:

  • готові самоклеючі етикетки для маркування промтоварів;
  • напівфабрикатні вироби, що випускаються в 2 етапи.

Етикетки, що випускаються в 2 етапи спочатку виготовляються в рулонах з висічками і нанесеною загальною інформацією, включаючи штрих-код, логотипи, назви. На другому етапі випуску замовник додає індивідуальну інформацію на етикетки за допомогою термотрансферного або каплеструйного принтера. Для виробника етикеток випуск виробів з постійною і змінною інформацією вимагає різних технологічних процесів. При виробництві цінників для маркування промтоварів необхідно дотримуватися встановленого технологічного ланцюга для отримання необхідного кінцевого результату. При цьому кожне замовлення етикеток може мати свої індивідуальні особливості, тому розглядається також індивідуально, виявляючи більш ефективні і швидкі шляхи вирішення та оптимізації процесу.

Друк на флексографічному обладнанні дозволяє отримати якісну і яскраву етикетку за короткий термін. Така технологія вже давно освоєна нашою компанією «Sticker» з випуску етикеток для промтоварів і постійно вдосконалюється.

Залишити коментар

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку
sticker.com.ua@ukr.net - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
vob.print@gmail.com - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)
Україна, м.Київ
(097)789-87-87 - Флексодрук (друк в рулонах, великі тиражі)
(067)361-78-47 - Послуги цифрового друку (друк в аркушах, дрібні тиражі)

Компанія «СТІКЕР»

Ми завжди Вам раді!

Карта сайту