lena

Ринок професійного цифрового друку етикетки

Сучасне покоління є так званими дітьми мілленіаламі, які вважають за краще користуватися різними соціальними мережами і не просто слідувати новітнім трендам, але також всіляко змінювати їх, формувати своє бачення того, що модно.   Згідно з останніми даними гіганта Google близько 15% всіх пошукових запитів в інтернеті не повторювалося протягом останніх 15 років. Тобто, користувачі часто задають питання, які раніше нікого не цікавили. Тому, щоб бізнес розвивався достатніми темпами, необхідно використовувати індивідуальний підхід до кожної людини і його вимогам. Наприклад, компанія KPMG зазначає, що персоналізована упаковка вважається одним з головних драйверів для будь-якого бренду.  

 

А HP заявляє - близько 60% макетів, які існують сьогодні в усьому світі, готуються для цифрового друку. Хоча така цифра і не означає домінування подібного методу, він продовжує рости. Незважаючи на те, що його розвиток притупляється рекламою в "цифрі", якій не потрібен матеріальний носій.

 

 

Чому таке створення етикетки ефективно?

 

Цю технологію вважають вкрай перспективною в сфері створення упаковки. Він дозволяє створити повністю персоналізовану продукцію, що не завжди можливо при використанні класичних методик. У нашому світі вартість і якість є такими факторами, які не можуть не зростати. На даний момент не віриться, що дана послуга може коштувати дешевше (майже як флексографічний або офсетний), але зрушення в позитивну сторону вже помітні.

 

Слід звернути увагу, що етикетка залишається найбільш швидкозростаючим драйвером на ринку поліграфії. Згідно з дослідженнями працівників Konica Minolta до 2022 року значно збільшиться кількість виробів, надрукованих за допомогою цифрового методу.

 

Останнім часом помітно різке зниження довжини тиражів. Це означає, що виробники упаковки повинні пристосовуватися і без проблем переходити від одного замовлення до іншого.

 

Специфіка сфери цифрового друку в Україні

 

Головними факторами, які впливають на вартість одного тиражу етикеток, є:

 

  • його довжина - якщо обсяг досить великий, то це дозволяє отримувати спеціальні умови або пропонувати знижки;
  • розмір самої друкарні - великі виробники можуть дозволити собі зробити знижку на значне число, але в разі маленького - конкурувати їм доводиться на вищому рівні;
  • ціна запуску - особливо впливає на невеликі випуски, адже етапи підготовчої операції відрізняються однаковою вартістю для всіх;
  • обробка - деякі способи підвищують цінник кінцевого продукту на більш ніж 30%;
  • для чого виготовляється упаковка - для товарів вищої категорії вона часто буває дорожче (наприклад, для винних пляшок ціна буде вище, ніж в інших випадках);
  • логістика - більшу кількість іноді доставляється абсолютно безкоштовно.

 

Київська флексопечать в сегменті B2B відрізняється вкрай жорсткою конкуренцією. Ключові гравці завжди стежать за діями один одного, створюють різні промоакції, змінюють ціни, пропонують покупцям додаткові можливості (наприклад, безкоштовна доставка, макет, тираж в подарунок і інші).

 

Слід враховувати, що на конкурентоспроможність поліграфії впливає не тільки вартість виконання відбитки, але і деякі інші (в тому числі і комунікаційні) якості:

 

  • наскільки коректно вказана інформація та описана послуга на веб-ресурсі фірми - дуже важливо, щоб потенційні споживачі могли вивчити фотографії та відеоматеріали, що дозволяють краще зрозуміти, як працює виробник;
  • наявність контактів - контактна інформація дає помітну перевагу, адже на сьогоднішній день комунікація між потенційним клієнтом і брендом абсолютно змінилася;
  • наскільки сайт простий у використанні;
  • соціальні мережі бренду і активне їх просування.

 

Результати дослідження Євгена Шиляєва (працює продукт-спеціалістом в Коніка Мінолта Україна, називається експертом в сфері індустріальної і продуктивної роздруківки) показали - в нашій країні поліграфія та послуги такого роду відрізняються не найкращим станом. Таке пояснюється дуже просто: чимала частина учасників готова конкурувати тільки за рахунок різної ціни.

 

"Цифра" - ідеальне рішення для створення пробної або ексклюзивної етикетки. Вона добре себе зарекомендувала при організації різноманітних досліджень. Наприклад, перед тим як випустити товар в маси, можна виготовити маленьку партію. З її допомогою можна оцінити попит на виріб. Звичайно, вищевказаний факт не означає повне зникнення в українських реаліях аналогового обладнання. Воно може і буде корисним, принесе свій прибуток і прослужить не один десяток років, не дивлячись на еру Інтернету. Але зовсім не логічно перестати розвиватися і використовувати нові технології.

Рейтинг

Залишити коментар

Ви можете замовити продукцію компанії «Sticker» натиснувши цю кнопку